Koen Demonie schaart zich opnieuw achter meerderheid in Staden

Door Bert Maertens op 12 januari 2015, over deze onderwerpen: Binnenlands Bestuur en Bestuurszaken

De vrees dat de bestuursmeerderheid in Staden op de helling komt te staan is definitief van de baan. Gemeenteraadslid Koen Demonie schaart zich na rijp beraad en veel intern overleg de afgelopen weken opnieuw volmondig achter het gemeentebestuur en zal zich de komende jaren verder kunnen ontplooien als fractieleider en spreekbuis van de land- en tuinbouwsector in de gemeente.

 

De afgelopen maanden had ik het gevoel dat mijn inbreng in de Stadense politiek en in de N-VA-fractie niet voldoende was en dat mijn rol te weinig werd gewaardeerd. Ik had ook de indruk dat ik onvoldoende de kans kreeg om belangrijke dossiers te behartigen”, aldus Koen Demonie. “Ik trok daarom enkele weken geleden stevig aan de alarmbel omdat ik vond dat het daarvoor hoog tijd was. En met positief resultaat. De N-VA-schepenen en Vlaams volksvertegenwoordiger Bert Maertens, peter van onze afdeling, namen daarop het initiatief om te spreken met elkaar en de plooien glad te strijken. Na enkele goede, constructieve gesprekken, ook met enkele vertrouwenspersonen van mezelf, kan ik opgelucht zeggen dat we weer op één lijn zitten. Ik zal voortaan mijn rol als fractieleider beter kunnen spelen, in nauwe samenwerking en overleg met de schepenen. We hebben daar duidelijke afspraken over gemaakt. Ik ben blij en opgelucht dat we daar uiteindelijk toe gekomen zijn. Het is in het belang van Staden, Oostnieuwkerke en Westrozebeke en vooral in het grootste belang van de inwoners en ondernemers van deze prachtige gemeente dat de nieuwe bestuursmeerderheid het werk kan verder zetten en de verandering hier verder vorm kan geven. Ik ben tevreden dat we een woelige periode positief kunnen afsluiten en voel me meer dan ooit gesterkt om de komende jaren actief te blijven in de Stadense politiek en in de meerderheid. Ik leg geen de komende dagen verdere verklaringen af en reken op een beetje rust en sereniteit, zodat we met herenigde krachten onze gemeente goed kunnen besturen.” 

 

Meer info:

Bert Maertens – Vlaams volksvertegenwoordiger N-VA

bert.maertens [at] n-va.be – 0473/55.41.50

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is